Our goal is to make ordering simple and keep your meals affordable. You can order individual meals or these options if you are interested in bulk prep! Most of our meals are able to be frozen (especially our breakfast options and our protein balls) and they are great pick up items if you need to take someone a meal, help out a mom who has alot on her plate or going to someone’s house for dinner. Enjoy! Currently we deliver to select locations in Cape Girardeau, Sikeston, Benton, Dexter, Poplar Bluff, Peidmont

Prep Pack One offers a complete work week of meals. Included are 10 meals, complete with 4 oz. of protein and one side, and 15 snacks you can customize in sets of five.  Total cost is $70.

Prep Pack Two offers a complete work week of meals, each complete with 6 oz. of protein and one side, 15 snacks you can customize in sets of five. The total cost is $80.

Fast Pack offers 3 healthy breakfast meals to start your busy day. The option changes from week to week. $10.

Fast Pack Two offers 5 healthy breakfast meals to start your busy day. The option changes from week to week. $5.

The Snack Pack offers you five snacks to add to your weekly meals. These are a perfect addition to help you make healthy choices between meals. $5

The protien pack is perfect for protein on the go for little ones or adults. Great for practice or to take to work. The flavor changes week to week. This pack offers 6 two inch protein balls. $4.

The protein pack is the perfect on the go option for little ones or adults! Great for practice or to take to work. The flavor changes week to week. This pack offers 20 two inch protein balls. $15

This is the perfect addition to any order for your little kids. We are excited to bring you little “lunchables” always healthy and packed with kid favorites. This pack offers 5 lunchables, packed in divded containers for the school week. $20

You have to have dessert! If you are a person who enjoys something sweet yet healthy with every meal this is a great addition to any prep pack. This dessert pack offers 3 desserts, individually portioned. $6

You have to have dessert! If you are a person who enjoys something sweet yet healthy with every meal this is a great addition to any prep pack. This option offers one dessert, individually portioned. $2